Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Marvel’s Cloak and Dagger skasowany po 2 sezonach

Stacja Freeform poinformowała, że nie powstanie 3. sezon serialu “Marvel’s Cloak and Dagger”. Produkcja została anulowana.

“Marvel’s Cloak and Dagger” zadebiutował w 2018 roku. Przedstawiał losy dwójki młodych bohaterów: kontrolującej światło Tandy Bowen (Olivia Holt) i Tyronie Johnsonie (Aubrey Joseph), który posiada niezwykłą zdolność zalewania innych ciemnością. Wspólnie walczyli ze złem i przestępczością w swoim mieście oraz odkryciem, że ich moce są w pewien sposób powiązane.

Niestety serial nie przyciągnął uwagi widzów. W porównaniu do 1. sezonu, kolejny zanotował o 40% niższą oglądalność. Najprawdopodobniej właśnie dlatego stacja Freeform zdecydowała o nieprzedłużaniu produkcji na 3. sezon.

W oświadczeniu zarządu Freeform czytamy:

Jesteśmy dumni z tej produkcji i wszystkich historii, jakie nam opowiedziała. Jesteśmy też wdzięczni naszej niesamowitej obsadzie – Olivii Holt i Aubreyowi Josephowi, którzy ożywili tych bohaterów, a showrunnerowi Joe Pokaskiemu – za jego wizję. Dziękujemy naszym partnerom z Marvel Television za pracę nad cudownymi dwoma sezonami. Mamy nadzieję, że uda nam się wspólnie zrealizować kolejny projekt.