Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Marzec 2018 na Netflix

Jeśli jesteście ciekawi jakie produkcje pojawią się w ofercie platformy w marcu, to dobrze trafiliście. Poniżej znajdziecie informacje o nowych sezonach ulubionych seriali i filmowych nowościach.

 

Seriale tylko na Netflix

Ghost Wars: Sezon 1

Lokalny wyrzutek Roman Mercer wykorzystuje skrywane dotąd moce psychiczne, żeby ocalić swoje miasteczko (położone na dalekiej Alasce) przed działaniem sił nadprzyrodzonych.

2/3/18

Marvel: Jessica Jones: Sezon 2

Jessica boryka się z kolejnymi demonami przeszłości, tropiąc źródła swoich niezwykłych mocy.Staje twarzą w twarz z tajemniczym mordercą.

8/3/18

A Korean Odyssey: Sezon 1

Egoistyczny mityczny potwór walczy o miano niezwyciężonego. Ale jego plan obraca się przeciwko niemu, gdy zostaje skazany na łaskę kobiety, która ma moc dostrzegania pozaziemskich istot.

22/3/18

Santa Clarita Diet: Sezon 2

Co sprawiło, że Sheila powstała z martwych? Czy Joel odnalazł się w tym szaleństwie? Czy Erica i Abby łączy tylko przyjaźń? Mnożą się pytania …i ciała.

23/3/18

Seria niefortunnych zdarzeń: Sezon 2

Jeszcze więcej niebezpiecznych zdarzeń, podłych typów spod ciemnej gwiazdy i genialnych wynalazków. Rodzeństwo powraca w drugim sezonie serialu autorstwa Lemony’ego Snicketa.

30/3/18
Filmy tylko na Netflix

Les Affamés

Podczas gdy plaga zombie nawiedza rolnicze miasteczko w Quebecu, pozostała przy życiu garstka łączy siły, uciekając przed zakażonymi tłumami zombie.

2/3/18

The Outsider

Amerykański żołnierz uwięziony w powojennej Japonii wkracza w mroczny świat yakuzy, przyjmując mafijny styl życia, co jest ceną za odzyskanie wolności.

9/3/18

Anihilacja

Kiedy mąż biolożki Leny znika podczas wykonywania tajemniczej misji, żona przyłącza się do ekspedycji, która wyrusza w tajemnicze rejony, ściśle chronione przez rząd USA.

12/3/18

The Titan

W przyszłości, gdy Ziemia skazana jest na ekologiczną zagładę, żołnierz zostaje poddany eksperymentowi, w rezultacie którego przekształca się w przedstawiciela gatunku, który ma skolonizować kosmos.

30/3/18

Rapture: Sezon 1

Serial dokumentalny z plejadą artystów, którzy odnieśli sukces na całym świecie, pokazuje wpływ hip-hopu na globalną kulturę.

30/3/18
Anime

B: The Beginning: Sezon 1

Historia naukowców, którzy liczą na to, że “nowemu człowiekowi” uda się zbudować pokój na świecie, ale wpadają w ręce porywaczy, którzy mają całkiem inne plany.

2/3/18

A.I.C.O. Incarnation: Sezon 1

Od kataklizmu zwanego Wybuchem minęło dwa lata. Licealistka Aiko dowiaduje się, że może znać odpowiedź na pytanie, co go spowodowało i rozpoczyna misję ratowania ludzkości.

9/3/18

Children of the Whales: Sezon 1

Jako władca magii, młody archiwista Chakuro wie, że nie zostało mu dużo czasu, jednak wszystko zmienia się, gdy na jego wyspie pojawia się dziewczyna z innego świata.

13/3/18

SWORDGAI The Animation: Część 1

Zdobywszy miecz demona, który ma zastąpić mu ramię, młody człowiek o imieniu Gai i jego nowa broń stanowią jedną całość w walce z wrogami.

23/3/18

 

Źródło: informacja prasowa