Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Midnight, Texas od Charlaine Harris na antenie NBC

 

Mamy interesującą propozycję dla fanów zakończonej kilka lat temu „Czystej krwi”. Stacja NBC zaprezentowała pierwszy zwiastun swojego nowego serialu „Midnight, Texas” opartego na cyklu powieści Charlaine Harris pod tym samym tytułem. Szykuje się kolejna produkcja z mnóstwem nadprzyrodzonych postaci.

Akcja „Midnight, Texas” skupia się na postaci Manfreda Bernardo (François Arnaud), który jest medium potrafiącym nawiązać kontakty ze zmarłymi. Po przeprowadzce do miasteczka Midnight w Teksasie nawiązuje wiele interesujących znajomości. Wśród jego sąsiadów i sojuszników znajdą się bowiem anioł, wiedźma, asasyn, właściciel lombardu oraz kleryk, który prawdopodobnie jest wilkołakiem. Miasteczko od lat jest bezpieczną przystanią dla nadprzyrodzonych istot. A raczej było, gdyż sytuacja ulega drastycznym zmianom i wszystko wydaje się prowadzić do wojny z siłami piekła. Jedynym który może poprowadzić armię przeciwko nim jest właśnie Manfred…

W obsadzie pojawią się m.in. François Arnaud (Manfred Bernardo), Dylan Bruce (Bobo Winthrop), Arielle Kebbel (Olivia), Jason Lewis (Joe Strong), Peter Mensah (Lemuel Bridger), Sarah Ramos (Creek) i Joanne Camp (Xylda).

Scenariuszem serialu zajęła się Monica Breen, a za reżyserię odpowiada m.in. David Solomon. Premiera „Midnight, Texas” 25 lipca na NBC.

Midnight Texas poster 2

 

Midnight Texas pp

 

Midnight Texas z

 

Midnight Texas zz