Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Midnight, Texas za niebawem na antenie

 

NBC udostępniła nowy zwiastun „Midnight, Texas”. Serial powstaje w oparciu o cykl powieści Charlaine Harris („Czysta krew”) pod tym samym tytułem. Czy produkcja będzie warta uwagi? Przekonajcie się sami, najnowszy materiał promocyjny poniżej.

 

Akcja „Midnight, Texas” skupia się na postaci Manfreda Bernardo (François Arnaud), który jest medium potrafiącym nawiązać kontakty ze zmarłymi. Po przeprowadzce do miasteczka Midnight w Teksasie nawiązuje wiele interesujących znajomości. Wśród jego sąsiadów i sojuszników znajdą się bowiem anioł, wiedźma, wampir oraz kleryk, który prawdopodobnie jest wilkołakiem. Miasteczko od lat jest bezpieczną przystanią dla nadprzyrodzonych istot. A raczej było, gdyż sytuacja ulega drastycznym zmianom i wszystko wydaje się prowadzić do wojny z siłami piekła. Jedynym który może poprowadzić armię przeciwko nim jest właśnie Manfred…

W obsadzie pojawią się m.in. François Arnaud (Manfred Bernardo), Dylan Bruce (Bobo Winthrop), Arielle Kebbel (Olivia), Jason Lewis (Joe Strong), Peter Mensah (Lemuel Bridger), Sarah Ramos (Creek) i Joanne Camp (Xylda).

Scenariuszem serialu zajęła się Monica Breen, a za reżyserię odpowiada m.in. David Solomon. „Midnight, Texas” zagości na antenie NBC już dziś, 25 lipca.