Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

The Mandalorian – kogo zagra Ming-Na Wen?

Ming-Na Wen – aktorka znana z użyczenia głosu tytułowej bohaterce „Mulan” i odgrywająca Melindę May w „Agentach T.A.R.C.Z.Y.” – zagra jedną z ważniejszych ról w nadchodzącym „The Mandalorian”.

Serwis Vanity podaje, że Wen wcieli się w zabójczynię o imieniu Fennec Shand w „The Mandalorian”. Właśnie ona ma stanąć na drodze głównego bohatera (granego przez Pedro Pascala) w połowie pierwszego sezonu, więc raczej nie zobaczymy jej w początkowych odcinkach.

The Mandalorian

Aktorka wypowiedziała się w Vanity Fair na temat swojej roli – największą inspiracją jest dla niej sama nazwa postaci. Fennec Shand to podobno trudna kobieta, potrafiąca sprawnie manewrować w świecie zabójców, do tego ma silny instynkt samozachowawczy i gdy trzeba jest niezwykle cicha, zwinna i wdzięczna. Jednak Wen nie ujawniła, czy Shand to bohaterka, czy antagonistka świata „Gwiezdnych Wojen”. Na razie pozostaje – podobnie jak większość najemników i łowców nagród – sylwetką cokolwiek niejednoznaczną. Co zresztą sama Ming-Na podkreśliła, mówiąc, że jako najemnik może pójść w jedną i drugą stronę.

„The Mandalorian” zadebiutuje wraz z platformą Disney+ 12 listopada.


Źródło: variety.com/comicbook.com