Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Monsters at Work z pierwszym zwiastunem


Disney+ pokazał wyczekiwany oficjalny zwiastun serialowej kontynuacji przygód bohaterów znanych z filmu Pixara pt. „Potwory i spółka” (2001).

W obsadzie głosowej projektu obok powracających do swoich ról Billy’ego Crystala i Johna Goodmana pojawią się też: Jennifer Tilly, Ben Feldman, John Ratzenberger, Kelly Marie Tran, Bob Peterson i Alanna Ubach. Twórcą serialu i producentem wykonawczym został Roberts Gannaway („Timon i Pumba”).

Akcja serialu „Monsters at Work” będzie rozgrywać się tuż po wydarzeniach ukazanych w pierwszym filmie. I choć w produkcji będziemy mogli zobaczyć znane z poprzednich odsłon postacie takie jak Sully i Mike, to głównym bohaterem będzie Tylor Tuskmon (Ben Feldman).Tuskmon uczył się na straszaka, ale jego usługi w tym zakresie stały się niepotrzebne. W związku z tym Tylor będzie musiał się przekwalifikować – zobaczymy jak stara się rozśmieszać dzieci.

Premiera animacji pt. „Monsters at Work” została zaplanowana 2 lipca. Serial będzie dostępny w ofercie platformy Disney+.