Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Mrok zagości na dobre w drugim sezonie show Jessica Jones

Krysten Ritter nie ma czasu na wyjście z roli Jessiki Jones. Niedługo zobaczymy ją w „The Defenders” u boku pozostałych herosów serialowego uniwersum Marvela, do którego już zakończono zdjęcia. Tymczasem rozpoczęto już prace na planie drugiego sezonu solowego serialu bohaterki. Co nowego szykują dla nas twórcy? Informacjami podzielił się z fanami Mike Colter, serialowy Luke Cage.

W jednym z wywiadów podczas Chicago Comic & Entertainment Expo, aktor zdradził, że utrzymuje stały kontakt z Krysten Ritter i rozmawiają ze sobą niemal codziennie. Colter nie potwierdził, że sam pojawi się ponownie serialu, ale zdradził, że nadchodzący sezon „Jessiki Jones” będzie „bardzo mroczny i ciężki”.

Już wydarzenia przedstawione w pierwszym sezonie, starcie Jessiki Jones z Kilgrave’m (David Tennant), były dość pesymistyczne i ponure. Przed twórcami stoi więc nie lada wyzwanie. Czy uda im się pogłębić mroczny klimat i czy wyjdzie to serii na dobre? Miejmy nadzieję, że przekonamy się o tym wcześniej niż później, gdyż 2 sezon „Jessiki Jones” nie ma jeszcze ustalonej daty premiery.

Jednak zarówno Krysten Ritter, jak i Mike’a Coltera zobaczymy już w sierpniu, przy okazji premiery „The Defenders”. Wspólny ekranowy debiut Daredevila (Charlie Cox), Jessiki Jones (Krysten Ritter), Luke’a Cage’a (Mike Colter) oraz Iron Fista (Finn Jones) jest zaplanowany na 18 sierpnia, oczywiście na Netflix.

the defenders