Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Nadchodzi 3. sezon Orville!

Prace nad komediową space-operą „Orville” zostały opóźnione, podobnie jak wiele innych produkcji, ze względu na pandemię koronawirusa. Mamy jednak nowe, dobre wieści dla fanów serialu: ekipa wróciła na plan!

Akcja serialu „The Orville” rozgrywa się w XXV wieku i skupia się na załodze statku U.S.S. Orville. Przed kapitanem zostaną postawione nie lada wyzwania: pogodzenie zróżnicowanej rasowo i gatunkowo załogi oraz spraw prywatnych, spotkania z wrogimi rasami i realizowanie założeń misji zleconych przez Planetary Union Central.

2. sezon „The Orville” zanotował dobrą oglądalność, a przywiązanie widzów do załogi U.S.S. Orville zaowocowało przedłużeniem show na kolejny sezon. Seria cieszy się nieustającą popularnością wśród amerykańskich widzów, więc decyzja o realizacji kolejnego sezonu została ogłoszona przez FOX już w maju 2019 roku.

Teraz, z pandemicznym opóźnieniem, rozpoczęła się produkcja nowych odcinków „Orville”. Tak przynajmniej sugeruje instagramowy wpis Petera Macona (Lt. Cmdr. Bortus). W obsadzie „The Orville” powrócą również SethMacFarlane, Adrianne Palicki, Scott Grimes, Mark Jackson, Penny Johnson Jerald, J. Lee oraz Victor Garber.

1

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Peter Macon (@peterjerrodmacon)