Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Nadchodzi definitywny koniec Lucyfera

Twórcy 5. i zarazem finałowego sezonu „Lucyfera” przyzwyczajają fanów do myśli o definitywnym końcu serialu. Głos w sprawie zabrała producentka Ildy Modrovich.


Modrovich pragnie, by fani “Lucyfera” pogodzili się z faktem, że nadchodzący 5. sezon serialu będzie ostatnim. We wpisie, jaki zamieściła na Twitterze pragnie uprzedzić ich rozczarowanie i nieunikniony smutek, a także zwraca uwagę, że nie pomogą żadne petycje wnioskujące o kolejny sezon:

 

Część z Was zastanawia się czy walczyć dalej. My również jesteśmy smutni, że nasza niesamowita przygoda dobiega końca, ale walka nic nie da. Jesteśmy po rozmowach z partnerami z Netflix i Warner Bros. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że taka decyzja będzie najlepsza. Jesteśmy wdzięczni, że dostaliśmy drugie życie, by dokończyć naszą historię tak, jak należy.

– czytamy we wpisie.

 

Netflix już raz uratował „Lucyfera” – w 2018 roku, kiedy to FOX zdecydował się anulować serial po 3. sezonach. W tym roku dostaliśmy nowe 10 odcinków w 4. sezonie, a premierę finałowego sezonu zapowiedziano na 2020 rok.

Wszystkie dotychczasowe sezony „Lucyfera” są dostępne w ofercie Netflixa. Cieszycie się, że historia Lucyfera (Tom Ellis) i detektyw Chloe Decker (Lauren German) doczeka się zamknięcia wszystkich wątków?