Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Nat Wolff w Bastionie

Serwis Deadline przekazał informację, że Nat Wolff („Notatnik śmierci”, „Gwiazd naszych wina”) znalazł się w obsadzie serialu „Bastion”, kręconego dla CBS All Access na podstawie najobszerniejszej powieści Stephena Kinga.

Nat Wolff to amerykański muzyk i aktor, któremu udało się wydać dwie płyty, a na ekranie zadebiutować w 2007 roku w „The Naked Brothers Band”, gdzie wraz z bratem Alexem zarysował odrobinę życie nastoletnich piosenkarzy. Dotychczas udało mu się zdobyć aktorskie doświadczenie na planie filmów „Czasu na miłość”, „Ostatnich strażników”, „Gwiazd naszych wina”, „Papierowych miast” czy „Wszystkich moich mężczyzn”.

Wolff ma wcielić się w postać Lloyda Henreida, drobnego przestępcę, który staje się jednym z przybocznych Randalla Flagga, głównego antagonisty, którego na ekranie ma sportretować Alexander Skarsgård („Tarzan: Legenda”).

„Bastion” opowiada o apokalipsie, spowodowaną wyciekiem śmiercionośnego wirusa, na którego uodporniona okazała się garstka populacji. Historia śledzi losy kilku bohaterów starających się odnaleźć bezpieczne miejsce, choć zadanie czasem ich przerośnie, zaś niespodziewany przeciwnik zapragnie zniszczyć resztkę tego, co pozostało po ludzkości.

W obsadzie serialu znaleźli się też Owen Teague, Brad William Henke, Jovan Adepo, Daniel Sunjata, James Marsden, Amber Heard, Whoopi Goldberg, Greg Kinnear, Odessa Young i Henry Zaga.

Produkcja zostanie wyreżyserowana przez Josha Bonne’a („Nowi mutanci”), a premiera przewidziana została na przyszły rok na CBS All Access.


Źródło: deadline.com