Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Nawiedzony dom na wzgórzu od Netflixa – zobaczcie zwiastun!

Platforma zaprezentowała w sieci oficjalny zwiastun horroru w reżyserii Mike’a Flanagana (“Gra Geralda”) pt. “Nawiedzony dom na wzgórzu”. Premiera już w przyszłym miesiącu!

Za produkcję odpowiada Amblin TV i Paramount Television dla Netflix, a serial został przygotowany na podstawie powieści Shirley Jackson pod tym samym tytułem.

W obsadzie serialu pojawią się m.in. Michiel Huisman, Carla Gugino, Kate Siegel, Victoria Pedretti, Lulu Wilson, Julian Hilliard, Timothy Hutton, Elizabeth Reaser, Oliver Jackson-Cohen, Henry Thomas, McKenna Grace, Paxton Singleton oraz Violet McGraw.

“Nawiedzony dom na wzgórzu” będzie dostępny na Netflixie od 12 października tego roku. Oficjalny opis i zwiastun pierwszego sezonu prezentujemy poniżej:

„Nawiedzony dom na wzgórzu” to współczesna adaptacja klasycznej powieści Shirley Jackson pod tym samym tytułem, opowiadającej o piątce rodzeństwa, które wychowało się w najsłynniejszym nawiedzonym domu w Ameryce. Teraz wszyscy są już dorośli i muszą zmierzyć się z samobójstwem swojej najmłodszej siostry, które zmusza ich do stawienia czoła duchom z przeszłości. Niektóre z nich czają się tylko w ich głowach, a niektóre mogą naprawdę ukrywać się gdzieś w zakamarkach owianego złą sławą domu na wzgórzu.

dom p