Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Neon Genesis Evangelion, Ultraman i wiele innych wkrótce na Netflix!

Już niedługo w katalogu Netflixa znajdziemy szereg świetnych produkcji anime, zarówno filmów, jak i seriali. Wśród nich największą radość fanów wzbudziła informacja o „Neon Genesis Evangelion”. Netflix niedawno nabył prawa do dystrybucji tego kultowego anime.

Oprócz 26. odcinków serii telewizyjnej w ofercie platformy znajdą się także dwa filmy: „End of Evangelion” oraz „Death & Rebirth”. Postapokaliptyczna historia pojawi się na Netflix wiosną 2019 roku.

Netflix zapowiedział też, że przygotowuje „Altered Carbon”, „Pacific Rim”, „Yasuke”, „Trese to their anime slate” oraz „Cagaster of an Insect Cage”. Ponad to abonenci zobaczą również „Rilakkuma and Kaoru” i przygotowywaną m.in. przez Tomasza Bagińskiego „Saint Seiya: Knights of the Zodiac”.

„Ultraman”, nowa oryginalna produkcja z serii, zadebiutuje w ofercie platformy 1 kwietnia 2019 roku. Oficjalny opis i zapowiedź znajdziecie poniżej:

Lata po zniknięciu Ultramana Shinjiro dowiaduje się, co łączy go z legendarnym bohaterem i wkłada potężny kostium, by walczyć z nowymi kosmitami.

W przyszłym roku Netflix zaprezentuje nam również ekranizację mangi „7 Seeds”. Oficjalny opis produkcji prezentujemy poniżej:

Kiedy w Ziemię uderza gigantyczny meteoryt, zostaje uruchomiony program 7 Seeds. Teraz los gatunku ludzkiego spoczywa w rękach 35 osób żyjących w 5 grupach.