Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Netflix dla najmłodszych – Mali Agenci, Mustang z Dzikiej Doliny i wiele innych!

Platforma Netflix ma w planach przygotować serialowe wersje „Małych agentów” Roberta Rodrigueza i „Mustanga z Dzikiej Doliny” od DreamWorks. Ponadto serialowych adaptacji doczekają się także dziecięce powieści z cyklu „Llama Llama”, komiks „Hilda” Luke’a Pearsona oraz „Skylanders Academy” na podstawie popularnej gry. Powstanie także 2 sezon „Kong: King of the Apes”.

Netflix pracuje nad kolejnym sezonem „Kong: King of the Apes”, a fani mogą oczekiwać rozwiązania cliffhangera z 1 sezonu serialu. Premiera została zaplanowana wstępnie na 2017 rok.

Akcja serialu na podstawie gry „Skylanders Academy” od Activision Blizzard Studios, będzie rozgrywać się w cudownym świecie, pełnym magii i wiszących wysp. Pierwszy sezon ma składać się z 13 odcinków, a premiera już tej jesieni. Na koniec 2017 roku zaś, zaplanowano premierę 2 sezonu. W serialu usłyszymy m.in. Jamesa Hetfielda, Susan Sarandon, Justina Longa, Ashley Tisdale, Daniela Wu czy Parker Posey.

Skylanders academy

„Llama Llama” ma być adaptacją cyklu edukacyjnych powieści dla najmłodszych, autorstwa Anny Dewdney. Głównym bohaterem historii jest mała lama i jej perypetie. Reżyserią serialu zajmą się Rob i Saul Blinkoffowie, a za całość odpowiada Joe Purdy. Premiera w przyszłym roku.

Lama lama

Projekt serialu „Spirit Riding Free” od DreamWorks Animation, będzie zainspirowany filmem „Mustang z Dzikiej Doliny” z 2002 roku. Jego bohaterem będzie młody, niepokorny rumak, który zaprzyjaźnia się z dziewczynką o imieniu Lucky. Premiera w 2017 roku.

Natomiast „Hilda” – animacja na podstawie komiksów Luke’a Pearsona, będzie przeznaczona dla starszej widowni dziecięcej. Opowie historię odważnej, niebieskowłosej dziewczyny, która zmierza do miasta Trolberg, gdzie pozna nowych przyjaciół, a także wrogów. Będzie mierzyć się z wieloma przeszkodami, a na swej drodze spotka mnóstwo tajemniczych i groźnych istot. Premiera została zaplanowana na 2018 rok.

Hilda

Projekt „Spy Kids: Mission Critical” będzie serialową odsłoną filmowego cyklu „Mali Agenci”. Zobaczymy jak rodzeństwo – Juni i Carmen Cortezowie, wstępują do akademii dla młodych agentów. Po szkoleniu będą musieli poprowadzić własny oddział przeciwko organizacji S.W.A.M.P. (Sinister Wrongdoers Against Mankind’s Preservation), którą włada tajemniczy Golden Brain. Produkcją serialu zajmuje się The Weinstein Company, a premiera w 2018 roku.