Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Netflix pracuje nad projektem aktorskiego serialu Avatar: The Last Airbender!

Mamy bardzo dobre wieści dla fanów serialu „Avatar: The Last Airbender”. Netflix ogłosił właśnie, że powstanie aktorska wersja animacji! Nad projektem czuwać będą twórcy oryginału, Michael DiMartino i Bryan Konietzko, którzy zajmą się jego produkcją i będą showrunnerami serialu.

Tak o zapowiedzianym serialu aktorskim wypowiedzieli się twórcy:

Zachwyca nas możliwość pracy nad aktorską adaptacją serialu “Avatar: The Last Airbender”. Nie możemy się już doczekać, by rozpocząć tworzenie świata, w którym żyje Aang w taki sposób, w jaki zawsze chcieliśmy to przedstawić: z właściwym podejściem kulturowym i odpowiednią, „niewybieloną” obsadą. Taka okazja nadarza się raz w życiu! Mamy niepowtarzalną szansę wykorzystać pracę włożoną w oryginalny serial animowany, który teraz możemy rozszerzyć opowieść o postaciach, ich historii, a także na nowo przedstawić całą akcję i zbudować ich świat. Netflix jest niesamowicie przywiązany do naszej wizji tej histori, cieszymy się, że możemy tak udanie współpracować również nad aktorskim projektem.

Produkcja aktorskiej odsłony „Avatar: The Last Airbender” ma się rozpocząć w 2019 roku, a już dziś możemy zobaczyć pierwszą grafikę koncepcyjną autorstwa Johna Stauba:

Avatar The Last Airbender