Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Netflix: Rozczarowani – kolejne odcinki; ROMA – oficjalny plakat, Pinokio – nowa produkcja Guillermo Del Toro!

Netflix podzielił się dziś z nami kilkoma ważnymi ogłoszeniami! Serial „Rozczarowani” doczeka się kontynuacji – nowe odcinki pojawią się już w 2019 r., udostępnił oficjalny plakat filmu „Roma” i zapowiedział, że zdobywca Oscarów Guillermo Del Toro napisze, wyreżyseruje i wyprodukuje dla Netflix musical animowany „Pinokio”.

Nowe odcinki serialu „Rozczarowani” na Netflix w 2019, 2020 i 2021 roku!

Matt Groening: “Jesteśmy niezmiernie podekscytowani mogąc kontynuować naszą wspaniałą przygodę z Netfliksem. Możecie spodziewać się jeszcze więcej pokręconych i irytujących zwrotów akcji oraz tego, że wasze ulubione postaci marnie skończą.”

Twórcą „Rozczarowanych” jest Matt Groening. Serial miał swoją premierę w sierpniu 2018 r. Kolejne odcinki pierwszego sezonu będą dostępne w 2019 r., a 20 dodatkowych odcinków pojawi się w 2020 i 2021 r.

O serialu „Rozczarowani”:

Widzowie „Rozczarowanych” zostaną porwani do upadającego średniowiecznego królestwa, w którym absurdalne przygody przeżywa młoda, niewylewająca za kołnierz księżniczka, jej zadziorny elfi towarzysz i osobisty demon. To niezwykłe trio napotka na swojej drodze ogry, duszki, harpie, chochliki, trolle, wodne stworzenia i mnóstwo ludzkich półgłówków.

Głosu serialowym postaciom użyczyli Abbi Jacobson (“Bean”), Nat Faxon (“Elfo”) i Eric Andre (“Luci”) oraz John DiMaggio, Billy West, Maurice LaMarche, Tress MacNeille, David Herman, Matt Berry, Jeny Batten, Rich Fulcher, Noel Fielding i Lucy Montgomery.

Więcej o serialu na: http://netflix.com/rozczarowani

„Roma”- Scenariusz i reżyseria: Alfonso Cuarón

ROMA pojawi się w wybranych kinach i na Netflix w grudniu 2018.

Za produkcję filmu odpowiada Esperanto Filmoj i Participant Media.

O filmie „ROMA”:

To najbardziej osobisty z dotychczasowych filmów nagrodzonego Oscarem reżysera i scenarzysty Alfonso Cuaróna (Grawitacja, Ludzkie dzieci, I twoją matkę też). Opowiada historię Cleo (Yalitza Aparicio), młodej służącej pracującej w zdominowanej przez klasę średnią dzielnicy Roma w Meksyku. Cuarón pisze tym filmem pełen artyzmu i miłości list do kobiet, które go wychowały, oraz maluje żywy i poruszający obraz domowych napięć i zmian hierarchii społecznej na tle politycznego chaosu lat 70. To pierwszy film Cuaróna od czasów przełomowej Grawitacji z 2013 r.

Roma Vertical Main PRE US

GUILLERMO DEL TORO ZADEBIUTUJE JAKO REŻYSER PEŁNOMETRAŻOWEJ ANIMACJI DLA NETFLIX, REALIZUJĄC SWOJĄ ŻYCIOWĄ AMBICJĘ – FILM “PINOKIO”

Zdobywca Oscarów napisze, wyreżyseruje i wyprodukuje musical animowany realizowany metodą poklatkową.

Źródło: informacja prasowa