Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Netflix zapowiada nowe sezony marvelowskich seriali!

 

Netflix zaprezentował oficjalną datę premiery i pierwsze zdjęcia z 2 sezonu „Luke’a Cage’a” oraz galerię plakatów promujących nowe odcinki „Jessici Jones”.

Nie można go spalić. Nie można go rozwalić. Nie można go złamać. Drugi sezon serialu „Marvel: Luke Cage” już od 22 czerwca na Netflix!

O drugim sezonie „Marvel: Luke Cage”:

Oczyszczony z podejrzeń Luke Cage zdobywa wśród mieszkańców Harlemu status prawdziwej sławy. Jego reputacja wprawdzie go wyprzedza, ale większe zainteresowanie oznacza konieczność zacieklejszej walki ze złem i zrewidowania własnych możliwości. Pojawienie się nowego, potężnego wroga sprawia, że Luke zaczyna balansować na cienkiej linii, która oddziela bohaterów od złoczyńców.

0232 TIARA 203 Unit 01208R

 

0250 TIARA 201 Unit 00502R

 

0283 TIARA 203 Unit 06247R

13 odcinków, 13 artystek, jedna prywatna detektyw z charakterkiem.

Trzynaście artystek z całego świata właśnie wstrząsnęło twoim światem. Na oficjalnym fanpage’u Jessiki Jones na Facebooku opublikowano 13 wyjątkowych okładek w stylu pulp zainspirowanych nadchodzącym sezonem.
Okładki oddają nastrój i motyw przewodni każdego z odcinków drugiego sezonu. Grafiki są też zapowiedzią tytułów poszczególnych epizodów.
JESSICA JONES powraca na Netflix z drugim sezonem w Międzynarodowy Dzień Kobiet (8 marca 2018 r.).

O serialu Marvel: Jessica Jones:

Prywatna detektyw z Nowego Jorku Jessica Jones (Krysten Ritter) stara się na nowo poukładać sobie życie po zamordowaniu swojego prześladowcy Kilgrave’a. Znana teraz w całym mieście jako obdarzona nadprzyrodzoną siłą zabójczyni rozpoczyna pracę nad nową sprawą, która zmusza ją do trudnej konfrontacji z prawdą o samej sobie. Zagłębiając się w swoją przeszłość, szuka odpowiedzi na pytanie, kim tak naprawdę jest.

W serialu znów wsytąpią Krysten Ritter (Jessica Jones), Rachael Taylor (Trish Walker), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth) i Eka Darville (Malcolm Ducasse), a do znakomitej obsady dołączą m.in. Janet McTeer oraz J.R. Ramirez.

Producentami wykonawczymi Marvel: JESSICA JONES na Netflix jest showrunnerka serialu Melissa Rosenberg (“Zmierzch”, “Dexter”), Raelle Tucker (“Czysta krew”), Jim Chory (“Marvel: Daredevil”, “Marvel: Luke Cage”, “Marvel: Iron Fist”) oraz Jeph Loeb – szef Marvel Televison (“Marvel: Daredevil”, “Marvel: Luke Cage”, “Marvel: Iron Fist”).

NTFX JJ S2 PulpCover Ep 201

 

NTFX JJ S2 PulpCover Ep 202

 

NTFX JJ S2 PulpCover Ep 203

 

NTFX JJ S2 PulpCover Ep 204

 

NTFX JJ S2 PulpCover Ep 205

 

NTFX JJ S2 PulpCover Ep 206

 

NTFX JJ S2 PulpCover Ep 207

 

NTFX JJ S2 PulpCover Ep 208

 

NTFX JJ S2 PulpCover Ep 209

 

NTFX JJ S2 PulpCover Ep 210

 

NTFX JJ S2 PulpCover Ep 212

 

NetflixJJ Episode11

 

NTFX JJ S2 PulpCover Ep 213

 

Źródło: informacja prasowa