Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

NeverEnding Challenge!

Gwiazda serialu „Stranger Things” Millie Bobby Brown wzywa fanów do zaśpiewania Never Ending Story Limahla.

Wszystko za sprawą sceny, w której Dustin (Gaten Matarazzo), aby uratować świat musi zaśpiewać wspomnianą piosenkę. Okazuje się, że jest to jedna z najpopularniejszych scen w serii, a na rynku pojawiło się niemało gadżetów nawiązujących do tego fragmentu. Brown postanowiła to wykorzystać zachęcając swoich fanów do odtworzenia tego epizodu w formie wideo i zamieszczenia go w Sieci – akcję nazwała NeverEnding Challenge.

Oprócz Millie Bobby Brown (Jedenastka) gwiazdami serialu są Noah Schnapp (Will), Charlie Heaton (Jonathan), Finn Wolfhard (Mike), Natalia Dyer (Nancy), Winona Ryder (Joyce Byers), David Harbour (Hopper), Dacre Montgomery (Billy), Sadie Sink (Max), Brett Gelman (Murray Bauman) i Joe Keery (Steve).

Premiera sezonu miała miejsce 4 lipca.

W Hawkins nastało lato, szkoła się skończyła, a w mieście otworzono nowe centrum handlowe, no i przede wszystkim ekipa z Hawkins zaczęła dorastać. Rodzą się między nimi więzi większe niż przyjacielskie i muszą nauczyć się radzić z emocjami, powoli wchodząc w dorosłość. Ale nie mogą zbyt długo zwlekać, ponieważ pojawiło się kolejne niebezpieczeństwo. Do miasta przybywają starzy wrogowie, zaś nowi atakują w najmniej spodziewanym momencie. Jedenastka z przyjaciółmi uświadamiają sobie, że zło nigdy się nie kończy, ono ewoluuje i przybiera nową postać. Jedynym rozwiązaniem jest wspólne działanie, tylko tak można przetrwać i pamiętać, że siła przyjaźni jest silniejsza od strachu.


Źródło: Millie Bobby Brown/Instagram