Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Nick Nolte w The Mandalorian?

Jak donosi serwis The Hollywood Reporter, Nick Nolte dołącza do obsady aktorskiego serialu ze świata „Gwiezdnych Wojen”, „The Mandalorian”. Nie wiadomo jednak, w kogo miałby się wcielić się aktor.

Tym samym obsada serialu prezentowałaby się następująco: Pedro Pascal, Gina Carano, Carl Weathers i Nick Nolte.

Głównym bohaterem “The Mandalorian” będzie mandaloriański rewolwerowiec, który pochodzi z tej samej planety co Boba Fett. Porusza się i działa na obrzeżach galaktyki, z dala od wzroku stróżów prawa Nowej Republiki. Podobno ma być to bohater w stylu łowcy nagród pokroju Jango czy Boba Fetta. Akcja serii osadzona będzie po wydarzeniach przedstawionych w “Powrocie Jedi”.

Lucas Film potwierdził, że oprócz Taiki Waititiego i Dave’a Filloniego za kamerą serii staną Bryce Dallas Howard („Jurassic World”), Deborah Chow („Zagubieni w kosmosie”, „Iron Fist”, „Jessica Jones”), Rick Famuyiwa („Dope”). Całość nadzorował będzie natomiast Jon Favreau – filmowiec pełni rolę scenarzysty i producenta wykonawczego serialu.

Budżet 1. sezonu „The Mandalorian” wyniesie 100 milionów dolarów, co daje 10 mln na każdy odcinek. Projekt powstaje z przeznaczeniem na platformę streamingową Disney+, która rusza w 2019 roku.