Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Nie będzie spin-offów Supernatural

Jak się okazuje piętnasty sezon będzie końcem nie tylko oryginalnej serii, ale także serialowej franczyzy. Prezes stacji The CW zapowiedział, że nie będzie żadnych spin-offów „Supernatural”.

W czasie piętnastoletniej przygody z serialem stacja dwukrotnie próbowała sił przy pobocznych seriach, które bardzo szybko zostały ściągnięte z anteny. Czasem pojawiały się informacje, że The CW pracuje nad czymś na boku, ale wkrótce albo pogłoski były dementowane, albo zatarły się w pamięci fanów. Być może to właśnie jeden z powodów przez które włodarze nawet nie myślą o innych projektach nie z tego świata.

Ostateczna decyzja padła na letniej konferencji prasowej TCA, gdzie prezes The CW Mark Pedowitz wyraźnie zasygnalizował, że piętnasta seria „Supernatural” całkowicie zamknie historię Sama i Deana oraz telewizyjnej franczyzy. Przyznał też, że choć nie są to definitywne decyzje i wciąż istnieje bardzo mała szansa na coś więcej, to dotychczas nawet nie rozważali kwestii spin-offów i póki co nie mają tego w planach.

Za tym, że seria się kończy stoi podobno wspólna dyskusja wszystkich członków ekipy, którzy byli świadomi, że fabuła jest już ciągnięta na siłę i wkrótce wyschnie.

Premiera ostatniego sezonu „Supernatural” będzie miała miejsce na The CW 10 października.


Źródło: comicbook.com