Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Nie z tego świata połączy siły ze Scooby-Doo!


Sam, Dean i Castiel z serialu „Supernatural” spotkają się z… ekipą Scooby’ego Doo! Dziś w sieci zaprezentowano pierwsze materiały promujące ten odcinek, możecie je zobaczyć poniżej.

Jak dojdzie do tego nietypowego spotkania? Początkowo wszystko będzie wyglądać dosyć normalnie. Uroczy pracownik lombardu w ramach podziękowań podaruje chłopakom darmowy telewizor. Sam nie był przekonany do tego pomysłu, ale Dean przecież nie odmówi przyjęcia prezentu, prawda? Więc zabiera telewizor i wracają do siebie, a Dean ma zamiar od razu zrobić użytek z prezentu. Ale coś się zmienia… Okazuje się, że Winchesterowie trafili do świata kreskówki.

Kiedy odgrywają fakt, że utknęli w kreskówce o Scoobym Doo, dzieją się dwie rzeczy. Mówią: Byliśmy już w takiej sytuacji z Tricksterem i chyba umiemy to odpowiednio rozegrać. A potem zdają sobie sprawę z tego, że to kreskówka o Scoobym, czym Dean się strasznie ekscytuje, bo za dzieciaka kochał tę bajkę. – mówi showrunner, Robert Singer.

Dean szybko rozpoznaje też, w którym odcinku się znaleźli – to odcinek „A Night of Fright In No Delight” z serii „Scoooby-Doo, Where are You!”. Jednakże nie jest to dokładne powtórzenie tych wydarzeń. Drugi showrunner, Andrew Dabb, wyjaśnia, że odcinek staje się dużo bardziej mroczny: – Pojawią się takie rzeczy, których normalnie nie zobaczylibyście w kreskówce o Scoobym Doo.

Odcinek „ScoobyNatural” zostanie wyemitowany 29 marca na CW.

SPN 1

 

SPN