Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Nightflyers idą do kosza?

Stacja zdecydowała nie przedłużać serialu na podstawie twórczości George’a R.R. Martina kolejnym sezonem. “Nightflyers” zostało skasowane po 1. sezonie.

„Nightflyers” był najdroższym serialem w dotychczasowej historii stacji. Syfy nawiązała współpracę z Netflixem by go zrealizować, a platforma zajęła się międzynarodową dystrybucją. Niestety, “Nightflyers” nie stał się hitem ani na antenie Syfy, ani w ofercie Netflixa.

O serialu „Nightflyers”:

Serial „Nightflyers” to trzymający w napięciu i wciągający thriller psychologiczny. Załoga złożona z różnej maści naukowców i odkrywców wchodzi na pokład supernowoczesnego statku i wyrusza na poszukiwania obcych form życia, które mogą być ostatnią nadzieją dla zagrożonej zagładą ludzkości. Jednak im dalej w nieznane, tym więcej tajemniczych i śmiertelnie groźnych wydarzeń zagraża życiu załogi i powodzeniu całego przedsięwzięcia. Na pokładzie statku panuje napięta atmosfera wynikająca z braku wzajemnego zaufania. Każdy stara się ustalić, kto — lub co — jest przyczyną nieustannych problemów. Czy członkowie załogi będą w stanie polegać na sobie na tyle, by ocalić przyszłość gatunku ludzkiego? Serial oparty na opowiadaniu George’a R.R. Martina – autora Gry o Tron. W Polsce książka ukazała się pod tytułem “Wędrowcy”.

Żałujecie, że nie powstanie 2. sezon? Czy może Syfy podjęła słuszną decyzję?