Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Nightflyers – misja załogi w nowym spocie

 

Pojawiło się kolejne promo nadchodzącego serialu na podstawie opowiadania George’a R. R. Martina. Materiał możecie obejrzeć poniżej.

O serialu „Nightflyers”:

Serial „Nightflyers” to trzymający w napięciu i wciągający thriller psychologiczny. Załoga złożona z różnej maści naukowców i odkrywców wchodzi na pokład supernowoczesnego statku i wyrusza na poszukiwania obcych form życia, które mogą być ostatnią nadzieją dla zagrożonej zagładą ludzkości. Jednak im dalej w nieznane, tym więcej tajemniczych i śmiertelnie groźnych wydarzeń zagraża życiu załogi i powodzeniu całego przedsięwzięcia. Na pokładzie statku panuje napięta atmosfera wynikająca z braku wzajemnego zaufania. Każdy stara się ustalić, kto — lub co — jest przyczyną nieustannych problemów. Czy członkowie załogi będą w stanie polegać na sobie na tyle, by ocalić przyszłość gatunku ludzkiego?

Serial oparty na opowiadaniu George’a R.R. Martina – autora Gry o Tron. W Polsce książka ukazała się pod tytułem „Wędrowcy”.

Gretchen Mol (“Zakazane imperium”) wystąpi w serialu jako Dr. Agatha Matheson. U jej boku pojawią się: Eoin Macken (“The Night Shift”) jako Karl D’Branin, David Ajala („Szybcy i Wściekli 6”) jako Roy Eris, Sam Strike (“EastEnders”) jako Thale, Maya Eshet (“Teen Wolf: Nastoletni wilkołak”) jako Lommie, Angus Sampson (“Fargo”) jako Rowan, Jodie Turner-Smith (“Ostatni okręt”) jako Melantha Jhirl oraz Brían F. O’Byrne (“Za wszelką cenę”) jako Auggie.

Stacja SyFy wyemituje odcinki 1-5 dzień po dniu, zaczynając od 3 do 7 grudnia, a kolejne odcinki, 6-10, będą emitowane w dniach od 10 do 14 grudnia (dotyczy to zarówno Syfy channel, SYFY On Demand, Syfy.com oraz the Syfy app).

Nightflyers p