Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Nowa zapowiedź Midnight, Texas

 

Propozycja dla wielbicieli nadprzyrodzonych klimatów w serialach. Stacja NBC udostępniła oficjalny zwiastun „Midnight, Texas”. Serial powstaje w oparciu o cykl powieści Charlaine Harris pod tym samym tytułem. Czy otrzymamy hit na miarę „Czystej krwi”?

 

Akcja „Midnight, Texas” skupia się na postaci Manfreda Bernardo (François Arnaud), który jest medium potrafiącym nawiązać kontakty ze zmarłymi. Po przeprowadzce do miasteczka Midnight w Teksasie nawiązuje wiele interesujących znajomości. Wśród jego sąsiadów i sojuszników znajdą się bowiem anioł, wiedźma, wampir oraz kleryk, który prawdopodobnie jest wilkołakiem. Miasteczko od lat jest bezpieczną przystanią dla nadprzyrodzonych istot. A raczej było, gdyż sytuacja ulega drastycznym zmianom i wszystko wydaje się prowadzić do wojny z siłami piekła. Jedynym który może poprowadzić armię przeciwko nim jest właśnie Manfred…

W obsadzie pojawią się m.in. François Arnaud (Manfred Bernardo), Dylan Bruce (Bobo Winthrop), Arielle Kebbel (Olivia), Jason Lewis (Joe Strong), Peter Mensah (Lemuel Bridger), Sarah Ramos (Creek) i Joanne Camp (Xylda).

Scenariuszem serialu zajęła się Monica Breen, a za reżyserię odpowiada m.in. David Solomon. Premiera „Midnight, Texas” 25 lipca na NBC. Zobaczcie co nas czeka w pierwszym sezonie show: