Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Nowe klipy promujące 3. sezon Stranger Things

Wesołe miasteczko, fajerwerki i demogorgony… Oto zabawa w starym stylu! Zobaczcie najnowsze materiały promujące nadchodzący sezon „Stranger Things”.

W Hawkins nastało lato, szkoła się skończyła, a w mieście otworzono nowe centrum handlowe, no i przede wszystkim ekipa z Hawkins zaczęła dorastać. Rodzą się między nimi więzi większe niż przyjacielskie i muszą nauczyć się radzić z emocjami, powoli wchodząc w dorosłość. Ale nie mogą zbyt długo zwlekać, ponieważ pojawiło się kolejne niebezpieczeństwo. Do miasta przybywają starzy wrogowie, zaś nowi atakują w najmniej spodziewanym momencie. Jedenastka z przyjaciółmi uświadamiają sobie, że zło nigdy się nie kończy, ono ewoluuje i przybiera nową postać. Jedynym rozwiązaniem jest wspólne działanie, tylko tak można przetrwać i pamiętać, że siła przyjaźni jest silniejsza od strachu.

Gwiazdami serialu są Millie Bobby Brown (Jedenastka), Noah Schnapp (Will), Charlie Heaton (Jonathan), Finn Wolfhard (Mike), Natalia Dyer (Nancy), Winona Ryder (Joyce Byers) i Joe Keery (Steve).

Premiera 3. sezonu będzie miała miejsce 4 lipca!

Sezon będzie składał się z ośmiu epizodów, za które wciąż odpowiadają bracia Duffer, wspomagani na ławce producentów wykonawczych przez Shawna Levy’ego, Dana Cohena i Iana Patersona. Palce w produkcji maczało także 21 Laps & Monkey Massacre Productions.