Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Nowe materiały promocyjne Colony

W sieci pojawiły się nowe materiały zakulisowe i promocyjne nowego serialu sci-fi „Colony”. Możemy zobaczyć w nich m.in. nowe sceny oraz wywiady z twórcami i obsadą serialu.

„Colony” to produkcja, która powstała dzięki współpracy między Legendary Television i Universal Cable Productions. Producentami wykonawczymi są: Carlton Cuse („Lost”), Ryan Condal („Hercules”) oraz Nelson McCormick („24”).

Akcja serialu osadzona jest w niedalekiej przyszłości i skupia się na rodzinnej walce o przetrwanie i przyniesienie ludziom na nowo wolności w okupowanym Los Angeles. Josh Holloway znany z serialu „Lost” wciela się w postać byłego agenta FBI Willa Bowmana, a Sarah Wayne Callies (znana z „The Walking Dead”) występuje jako jego żona Katie. Część ludzi poddaje się okupantom i z nimi współpracuje, aby czerpać korzyści z nowego porządku, jednak istnieje też grupa buntujących się rebeliantów, którzy niestety ponoszą konsekwencje swoich działań. Podczas inwazji Katie i Will zostali rozdzieleni ze swoim synem i zrobią wszystko, aby go odzyskać. Potężny Proxy Snyder oferuje Willowi współpracę z rządem za cenę odzyskania syna – wtedy małżeństwo staje przed ciężką decyzją, której podjęcie może zaważyć na ich życiu.

Premiera pierwszego sezonu „Colony”, który będzie się składać z 10 epizodów została zaplanowana na 14 stycznia 2016 roku, a poniżej prezentujemy Wam najnowsze materiały promocyjne.