Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Nowe spoty promocyjne 3 sezonu Wirusa

 

Już 28 sierpnia na FX zostanie wyemitowany pierwszy odcinek trzeciego sezonu „The Strain” – wspaniałego thrillera od Guillermo del Toro i Carltona Cuse’a. Historia opiera się o bestsellerową „The Strain Trilogy”, którą del Toro stworzył wraz z Chuckiem Hoganem. Stacja zaprezentowała nowe materiały promocyjne zbliżającego się sezonu, na który łącznie złoży się 10 odcinków.

Nowy Jork jest polem bitwy. Jego mieszkańcy muszą walczyć o przetrwanie na własną rękę. Pytanie brzmi: kto wygra? Ludzie czy Strigoi? Bohaterowie wygrywają bitwy, ale nie wygrali wojny. Nękają ich osobiste konflikty – zdrada, rozczarowanie, paranoja – rzeczy całkowicie niesprzyjające okolicznościom. Tymczasem Mistrz jest blisko wykonania nieodwracalnej przemiany świata. Czy wciąż jest jakakolwiek nadzieja na uratowanie miasta i całej ludzkości?

Wśród obsady ponownie zobaczymy Corey Stoll, Davida Bradleya, Kevina Duranda, Jonathana Hyde’a, Richarda Sammela, Natalie Brown, Miguela Gomeza, Maxa Charlesa, Rutę Gedmintas, Rupera Penry-Jonesa, Samanthę Mathis i Joaquina Cosio.