Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Nowe twarze w obsadzie American Horror Stories

Poznaliśmy nazwiska aktorów, którzy wystąpią w spin-offie antologii „American Horror Story”. Informacje o angażu wraz ze zdjęciem obsady zamieścił na Instagramie producent Ryan Murphy.

Ryan Murphy podzielił się z fanami nazwiskami czterech aktorów, którzy zagrają w serialu „American Horror Stories” powstającym dla platformy Hulu. Są to Charles Melton (“Riverdale”), Kevin McHale (“Glee”),Nico Greetham (“Bal”) oraz DyllónBurnside (“Pose”). Producent zamiesił w sieci ich zdjęcie z dopiskiem „fantastyczna czwórka”:

Nieoficjalnie pogłoski medialne mówią, że w spin-offie ma wystąpić też Danny Trejo, jednak ani aktor ani nikt z twórców serialu nie potwierdza tych informacji. Fabuła serialu zostaje utrzymana w tajemnicy, wiadomo jedynie, że pierwszy sezon będzie składać się z 10 odcinków. Reżyserią kilku epizodów „American Horror Stories” ma zająć się aktorka Sarah Paulson, jedna z gwiazd antologii „American Horror Story”, która często współpracuje z Murphym. Pierwszy odcinek zobaczymy w lipcu, a finał ma zostać wyemitowany w Halloween.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ryan Murphy (@mrrpmurphy)