Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Nowe twarze w obsadzie Punishera

Trwają prace na planie kolejnego wspólnego serialu Marvela i Netflixa – „Punisher”. W roli głównej powraca Jon Bernthal, który zadebiutował jako Punisher w 2 sezonie „Daredevila”.

Wstępnie debiut „Punishera” jest planowany na 2017 rok, a do tej pory wiadomo było, że w serialu obok Jona Bernthala pojawi się Ben Barnes w roli antagonisty, Bobby’ego Sainta, Deborah Ann Woll powtórzy rolę Karen Page, Ebon Moss-Bachrach zagra Micro, który pracował jako analityk w NASA oraz Amber Rose Revah w roli Dinah Madani, rządowej agentki Służb Bezpieczeństwa Narodowego.

Tymczasem Marvel Entertainment postanowiło zaangażować kolejnych pięciu aktorów do obsady serialu. Pojawiły się tez pierwsze informacje o postaciach granych przez nowe nabytki show:

Jason R. Moore wcieli się w postać Curtisa Hoyle’a, przyjaciela Franka Castle’a, który to jako jedna z niewielu osób wie, że Punisher nadal znajduje się wśród żywych.

Jason R. Moore

Daniel Webber pojawi się w roli młodego weterana, Lewisa Walcotta, który zmaga się z traumatycznymi wspomnieniami i ma problemy z socjalizacją w normalnym społeczeństwie.

Daniel Webber

Jaime Ray Newman zagra Sarah Lieberman, żonę Micro, która bardzo skomplikowała sobie życie małżeństwem.

Jaime Ray Newman

Paul Schulze sportretuje postać Rawlinsa, agenta CIA wyższego szczebla, którego losy skrzyżowały się z Castlem podczas misji w Afganistanie.

Paul Schulze

Michael Nathanson zagra natomiast kolejnego rządowego agenta, Sama Steina, który ma problemy ze swoją partnerką, Dinah Madani.

Michael Nathanson

Solowy serial Punishera ma się składać z 13 odcinków, jednak nie pojawił się jeszcze oficjalny zarys fabuły. Twórcą serialu jest Steve Lightfoot. Premiera w 2017 roku.