Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Nowe twarze w obsadzie The Inhumans

Niedawno informowaliśmy, że w nadchodzącym serialu od ABC i Marvela, „The Inhumans” pojawi się Ken Leung, a dziś pojawiły się kolejne obsadowe wieści. Kogo jeszcze zobaczymy w show?

Serinda Swan została obsadzona w roli Medusy (Medusalith Amaquelin Boltagon), królowej Inhumans i żony Black Bolta granego przez Ansona Mounta. Oprócz supersiły i zręczności, charakterystycznej dla rasy Inhumans, Medusa potrafi posługiwać się jako bronią swoimi długimi włosami. Natomiast Isabelle Cornish sportretuje Crystal (Crystalia Amaquelin Maximoff), siostrę Medusy. Jej supermoce to manipulacja żywiołami.

serinda swan inhumans

 

Isabelle Cornish inhumans

Kolejnych członków królewskiej rodziny zagrają: Mike Moh, który wystapi jako Triton, kuzyn Karnaka (Ken Leung), potrafiący oddychać pod wodą i świetnie pływać, a także Eme Ikwuakor jako Gorgon, kuzyn Medusy i Black Bolta, który swoimi nogami zakończonymi kopytami może powodować fale uderzeniowe o sile trzęsienia ziemi.

mike moh inhumans

 

Eme Ikwuakor inhumans

W serialu pojawi się także Sonya Balmores w roli Auran, dowódcy Królewskiej Straży, która jest fanatycznie lojalna wobec Black Bolta, a także Ellen Woglom, której rola nie została jeszcze ujawniona, ale jest opisywana jako niezwykle inteligentna i społecznie wyobcowana przez swoją pasję.

Sonya Balmores inhumans

 

ellen woglom inhumans

Co sądzicie o takim castingu?