Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Nowe wieści o The Witcher: Blood Origin

Trwają poszukiwania obsady zapowiedzianego przez Netflixa spin-offu „Wiedźmina” zatytułowanego „The Witcher: Blood Origin”. Ogłoszenia castingowe ujawniły nowe szczegóły na temat bohaterów serialu.

Szczegóły spin-offu nadal są trzymane w tajemnicy. Producentami wykonawczymi serialu będą Lauren Schmidt Hissrich i Declan de Barra, który pełnić będzie też funkcję showrunnera. Andrzej Sapkowski zostanie konsultantem kreatywnym serialu, a Jason Brown i Sean Daniel z Hivemind oraz Tomek Bagiński i Jarek Sawko z Platige Films będą producentami wykonawczymi. Oficjalny opis „Wiedźmin: Blood Origin” również nie mówi zbyt wiele:

Produkcja przedstawia dawno zapomnianą historię osadzoną w świecie elfów, która wydarzyła się 1200 lat przed akcją przedstawioną w serialu Wiedźmin. Opowie o pochodzeniu i losach pierwszego Wiedźmina oraz o wydarzeniach, które doprowadziły do “Koniunkcji Sfer”, kiedy to światy potworów, ludzi i elfów połączyły się.

Wśród wielu pogłosek, jakie krążą wokół serialu najbardziej intrygująca jest ta, że w serialu miałby wystąpić Jason Momoa. Nikt z twórców „Wiedźmin: Blood Origin” nie potwierdził tych doniesień.

Teraz poznaliśmy kilka nowych informacji. Serial będzie składać się z 6 odcinków, a castingowe ogłoszenia dały zarys głównych bohaterów serii. Obsadzone zostały role to Postaci G i Postaci Z (na razie nie znamy imion bohaterów).

Postać G:
Kobieta w wieku 20 – 45 lat; genialnie bystry zabójca, niewielkiego wzrostu. Jest prawdziwą dziką kartą, która nie lęka się rzezi, przemocy i chaosu.

Postać Z:
Kobieta w wieku 20-45 lat; łączy w sobie dwie natury – mistyczną i ziemską. Ta niesamowicie potężna kobieta staje się częścią barwnej załogi w poszukiwaniu zemsty.