Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Nowe zdjęcia promocyjne Kaznodziei

W sieci pojawiła się kolejna porcja zdjęć z nadchodzącego serialu stacji AMC „Preacher” („Kaznodzieja”).

„Preacher” to wspólny projekt Setha Rogena i Evana Goldberga, będący ekranizacją komiksu „Kaznodzieja” autorstwa Gartha Ennisa i Steve’a Dillon’a. Pierwszy sezon na początek będzie się składał z 10 odcinków. Twórcy mają nadzieję, że będzie kontynuowany przez kolejne lata. Serial powstaje dla stacji AMC, a premiera już 22 maja!

W tytułowej roli Jesse’a Custera wystąpi Dominic Cooper. Na ekranie obok niego pojawią się także m. in.: Ruth Negga (Tulip), Joseph Gligun (Cassidy), W. Earl Brown, Tom Brooke oraz Ian Colletti jako Gębodupy (Arseface).

Jesse Custer (Dominic Cooper), proboszcz mieszkający w małym miasteczku w Teksasie, który gdzieś zatracił swoją wiarę… o ile kiedykolwiek ją miał. Jesse miał ciężkie życie, a uczynił je jeszcze gorszym, nie stroni też od alkoholu. Kiedy supermoce biorą go w swoje posiadanie dając mu możliwość głoszenia „Słowa Bożego” ( i dodatkowo pozwalając na wymuszanie od innych posłuszeństwa), Jesse podejmuje pewne wyzwanie… Jakie? Serial będzie odpowiedzią.

Kolejnym bohaterem „Kaznodziei” jest Cassidy (Joseph Gligun), irlandzki facet, kochający przygodę, szybkie życie i ostrą zabawę, wiecznie łaknie krwi. Dosłownie. Bo jest wampirem. Oczywiście on i Jesse zostaną najlepszymi przyjaciółmi i podejmą wspólną wędrówkę.

Tulip (Ruth Negga) to dawna dziewczyna Jessego, która powraca do jego życia. Kiedy wprowadza się do miasteczka, gdzie mieszkańcy żyją zgodnie z przykazaniami kościoła, Tulip kontynuuje przestępcze życie, które kiedyś rozpoczęła z Jessem.

Premiera serialu już 22 maja, a poniżej najnowsze zdjęcia promocyjne!

Kaznodzieja 1

 

Kaznodzieja 2

 

Kaznodzieja 3

 

Kaznodzieja 4

 

Kaznodzieja 5

 

Kaznodzieja 6

 

Kaznodzieja 7

 

Kaznodzieja 8

 

Kaznodzieja 9