Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Nowi twórcy za kamerą Moon Knight

Nadchodzący serial Marvela od Disney+ zyskał nowych reżyserów. Studio poinformowało, że wśród twórców, którzy zajmą się reżyserią wybranych odcinków znaleźli się Justin Benson i Aaron Moorhead („Synchronic”).

Nad spójnością wizji „Moon Knight” czuwa reżyser Mohamed Diab, twórca filmu „Zderzenie”, a scenariusz napisał Jeremy Slater odpowiedzialny m.in. za “The Umbrella Academy”.

Głównym bohaterem serialu będzie Marc Spector – były najemnik, uratowany przed śmiercią na egipskiej pustyni przez boga Chonsu i obdarzony jego nadludzkimi mocami.

Oficjalnie o główną rolę w serialu wciąż ubiega się Oscar Isaac, który prowadzi negocjacje ze studiem. Nieoficjalnie jego udział został już potwierdzony, co kilka dni temu zdradził jeden z operatorów pracujących przy serialu.

Oscar Isaac jest jednym z gorących nazwisk w Hollywood. W ostatnim czasie pojawił się m.in. w trzech częściach „Gwiezdnych Wojen”, „Anihilacji” czy „X-Men: Apocalypse”, a niebawem zobaczymy go też w widowisku Denisa Villeneuve’a „Diuna”.