Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Nowy klip i pierwsza opinia o Inhumans

 

Marvel może być zaniepokojony. Po pokazach odcinka pilotowego dla mediów w sieci pojawiły się negatywne i dość druzgoczące recenzje najnowszego serialu studia.

Serial opowie o losach rasy Inhumans, skupiając się na władcy Blacku Bolcie i jego rodzinie. To wspólny projektem IMAX Corp., Marvel Television i Disney/ABC Television Group. Scott Buck został showrunnerem i producentem wykonawczym „The Inhumans”.

Pierwszy sezon „The Inhumans” będzie liczyć osiem odcinków. Premierowe dwa epizody „Inhumans” zostaną wyświetlone w kinach IMAX już 1 września, a kolejne pojawią się na antenie ABC od 26 września. Wśród obsady możemy wyróżnić Ansona Mounta, Serindę Swan, Iwana Rheona, Kena Leunga, Eme Ikwuakor, Isabelle Cornish, Mike’a Moha, Sonyę Balmores i Ellen Woglom.

Jedną z najbardziej niepokojących opinii o pierwszym epizodzie show, jaka pojawiła się w Internecie jest recenzja dziennikarza portalu Spoiler TV:

To jest okropne. Jestem bardzo rozczarowany, bo uwielbiam rzeczy, które do tej pory zrobił Marvel. Jednak „Inhumans” to paskudna pomyłka. Potworne dialogi, szokująco słaba choreografia walk, za dużo widocznego green-screenu. Jedynym dobrym elementem jest absolutnie uroczy Lockjaw. Jako jeden z nielicznych naprawdę lubię „Iron Fista”, ale niestety stwierdzam, że „Inhumans” to najgorszy twór Scotta Bucka.

Niestety, wcześniejsze zwiastuny nie kłamały i wygląda na to, że całość projektu nie prezentuje się lepiej… Przynajmniej w opinii Spoiler TV.

Marvel udostępnił w sieci nową zapowiedź „Inhumans”, w której Medusa (Serinda Swan) konfrontuje się z Maximusem (Iwan Rheon). Ten fragment nie pozwala jednak na jednoznaczną opinię o całym serialu. Pozostaje poczekać do wrześniowej premiery show.

inhumans poster