Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Nowy projekt od Pogromców mitów dla Netflixa

Słynne trio odpowiedzialne za serial „Pogromcy mitów” prezentowany na Discovery Channel zakończyło obecnie swoją przygodę z tym projektem. Jednakże wciąż im mało! Kari Byron, Tory Belleci i Grant Imahara mają pomysł na coś zupełnie nowego. Tym razem dla stacji Netflix.

Mają w planach stworzenie nowego serialu o nazwie „White Rabbit Project”, osadzony ma być ponownie w świecie nauki. Dla tych, którzy są lekko rozczarowani informacją o ostatnim sezonie „Łowców mitów”, z pewnością jest to wspaniała informacja.

Show zostało zapowiedziane podczas Dragon Con. Dodatkowo opisywane jest jako coś w rodzaju „Łowców mitów w Krainie Czarów”. Co to oznacza? Czy wykopią swoje pomysły na eksperymenty z ponurych czeluści Internetu? Czy może zajmą się też zjawiskami, których normalna nauka nie jest w stanie wyjaśnić?

Przekonamy się o tym 9 grudnia, w dniu premiery! Na chwilę obecną chodzą plotki, że będzie to badanie dziwnych i zarazem wspaniałych wydarzeń z popkultury, nauki i historii – co nieco o ucieczkach z więzienia, superpotężnej technologii czy też szalonej broni z II Wojny Światowej.