Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Nowy zwiastun Westworld!

 

W styczniu tego roku HBO tymczasowo zawiesiło produkcję „Westworld”, serii bazującej na filmie Michaela Crichtona z 1973. Jednak ostatnio prace zostały wznowione, a teraz zaprezentowano w sieci najnowszą, klimatyczną zapowiedź produkcji.

Western sci-fi produkowany przez J.J. Abramsa i Jonathana Nolana wślizgnął się jednak w plan produkcji stacji HBO i ma zadebiutować pod koniec tego roku.

Seria ma opowiadać o parku rozrywki, którego bywalcy mogą przenieść się w przeszłość – do Średniowiecza, Dzikiego Zachodu czy też starożytnego Rzymu. Wszystko to za pomocą androidów ucharakteryzowanych tak, by pasowały do danej epoki. Kiedy pewnego dnia następuje awaria komputera, jeden z androidów zaczyna polować na turystów.

W serialu pojawią się takie gwiazdy jak m.in. Anthony Hopkins (Robert Ford, szef parku), Evan Rachel Wood (Dolores Abernathy, dziewczyna, która nie wie, że jest częścią programu, a nie prawdziwym człowiekiem), Ed Harris (Człowiek w czerni, czyli robot-zabójca), czy Jame Marsden (Teddy Flood).