Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Obsadzono główną rolę w spin-offie The Boys

Poznaliśmy nazwisko aktorki, która zagra główną rolę w nadchodzącym spin-offie serialu „The Boys”. To Reina Hardesty, którą mogliśmy zobaczyć już wcześniej w innej komiksowej adaptacji. Aktorka wcieliła się w Weather Witch we „Flashu” i „Legends of Tomorrow”.

Niezatytułowana jeszcze produkcja otrzymała kategorię R i jest określana jako połączenie komedii dla młodzieży z „Igrzyskami Śmierci”. Nad projektem czuwają Seth Rogen, Eric Kripke, Evan Goldberg, James Weaver, Neal H. Moritz I Pavun Shetty. Scenarzystą pilotowego odcinka oraz showrunnerem będzie Craih Rosenberg („The Boys”, „Po zachodzie słońca”).

Wcześniej angaż otrzymali Maddie Phillips („Supernatural”), Shane Paul McGhie („Deputy”) oraz Aimee Carrero („Young & Hungry”), a teraz do obsady dołączył Reina Hardesty („Flash”).

Serial skupi się na jednej z amerykańskiej uczelni, gdzie młodzi herosi będą zdobywać suprbohaterskie szlify, przekraczając swoje wszelkie granice fizyczne i psychiczne. Wszystko po to, by w przyszłości mieć szansę na jak najlepsze kontrakty w największych miastach.