Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Odwiedzicie Castle Rock?

 

Jeśli jesteście fanami twórczości Stephena Kinga, to z pewnością nazwa Castle Rock nie jest wam obca. Miasteczko wielokrotnie pojawiało się na kartach powieści mistrza grozy. Teraz stacja Hulu przygotowała serial, który przeniesie nas do tego pełnego mrocznych tajemnic miejsca. Zobaczcie najnowszy teaser!

Castle Rock jest fikcyjnym miasteczkiem umiejscowionym przez pisarza w stanie Maine w USA. Po raz pierwszy pojawiło się w opowiadaniu „Martwa strefa” i od tej pory wielokrotnie jest wykorzystywane przez Kinga jako tło powieści i kolejnych opowiadań. Typowe małe miasteczko w Nowej Anglii skrywało do tej pory wiele mrocznych tajemnic. Które z nich zobaczymy w 10-odcinkowym serialu? Tego dowiemy się już latem tego roku.

Kogo zobaczymy w obsadzie? W serialu pojawią się m.in. Bill Skarsgard, Scott Glen, Sissy Spacek, André Holland, Melanie Lynskey oraz Jane Levy. Scenariuszem serialu zajmują się Sam Shaw i Dusty Thomason.

Pełny zwiastun zadebiutuje podczas bloku reklamowego na Super Bowl, a poniżej możecie zobaczyć najnowszą zapowiedź „Castle Rock”: