Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Oficjalne zdjęcia obsady Preacher od AMC!

 

„Preacher” to nowy serial telewizyjny, który zdecydowanie nie zasłuży na miano zwyczajnej komedii. Świadczy o tym chociażby zwiastun. Odcinek pilotażowy ma mieć premierę w przeciągu kilku dni, tym czasem możemy zobaczyć trzy zdjęcia prezentujące głównych bohaterów.

Pierwszym z nich jest Jesse Custer (Dominic Cooper), proboszcz mieszkający w małym miasteczku w Teksasie, który gdzieś zatracił swoją wiarę… o ile kiedykolwiek ją miał. Jesse miał ciężkie życie, a uczynił je jeszcze gorszym, nie stroni też od alkoholu. Kiedy supermoce biorą go w swoje posiadanie dając mu możliwość głoszenia „Słowa Bożego” ( i dodatkowo pozwalając na wymuszanie od innych posłuszeństwa), Jesse podejmuje pewne wyzwanie… Jakie? Serial będzie odpowiedzią.

Preacher 1

Kolejnym bohaterem jest Cassidy (Joseph Gligun), irlandzki facet, kochający przygodę, szybkie życie i ostrą zabawę, wiecznie łaknie krwi. Dosłownie. Bo jest wampirem. Oczywiście on i Jesse zostaną najlepszymi przyjaciółmi i podejmą wspólną wędrówkę.

Preacher 2

Pora na płeć piękną, Tulip (Ruth Negga). Dawna dziewczyna Jessego, która powraca do jego życia. Kiedy wprowadza się do miasteczka, gdzie mieszkańcy żyją zgodnie z przykazaniami kościoła, Tulip kontynuuje przestępcze życie, które kiedyś rozpoczęła z Jessem. A jest w tym naprawdę dobra!

Preacher 3

„Preacher” to wspólny projekt Setha Rogena i Evana Goldberga, będący adaptacją komiksu „Kaznodzieja” autorstwa Gartha Ennisa i Steve’a Dillon’a. Serial powstaje dla stacji AMC.