Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Oficjalne zdjęcie z planu 6. sezonu Lucyfera


Tom Ellis, gwiazda „Lucyfera”, zamieścił na swoim Instagramie pierwsze zdjęcie z planu powstającego finałowego sezonu serialu. Lucyfer sprawił sobie nowe auto – DeLoreana!

Druga połowa 5. sezonu „Lucyfera” zadebiutowała na Netflix pod koniec maja, ale już od pewnego czasu prowadzone są prace nad finałowym sezonem tej produkcji. Przy produkcji 6. sezonu obowiązki showrunnerów po raz kolejny pełnią Ildy Modrovich oraz Joe Henderson, który już w kwietniu zapowiadał, że finałowy sezon będzie krótszy. Będzie się składać tylko z 10 odcinków i znamy już ich oficjalne tytuły:

Odcinek 1: “Nothing Ever Changes Around Here”
Odcinek 2: “Buckets of Baggage”
Odcinek 3: “Yabba Dabba Do Me”
Odcinek 4: “Pin the Tail on the Baddie”
Odcinek 5: “The Murder of Lucifer Morningstar”
Odcinek 6: “A Lot Dirtier Than That”
Odcinek 7: “My Best Fiend”
Odcinek 8: “Save the Devil, Save the World”
Odcinek 9: “Goodbye, Lucifer”
Odcinek 10 (finał sezonu oraz całego serialu): “Partners ‘Til the End”

Jedną z najistotniejszych informacji dotyczących finałowego sezonu “Lucyfera” jest fakt, że prace na planie zakończyły się już jakiś czas temu. Jednak data premiery nie została na jeszcze ogłoszona. Jednak możemy spekulować, że postprodukcję już trwa i nowe odcinki zobaczymy w 2022 lub nawet jeszcze w 2021 roku! W rolach głównych powrócą Tom Ellis (Lucyfer), Lauren German (Chloe Decker), D.B. Woodside, Lesley-Ann Brandt, Rachael Harris, Aimee Garcia i Kevin Alejandro.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Tom Ellis (@officialtomellis)