Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Oficjalnie pokazano Płotkę

Netflix pochwalił się wyglądem wierzchowca Geralta z Rivii (Henry Cavill). Przy okazji sugeruje, aby nie wypytywać o BoJacka, ponieważ ten nie przeszedł żadnego etapu castingu.

Oto i ona. PS. BoJack ponoć nie przeszedł żadnego z etapów castingu, więc już nie pytajcie 😉

Opublikowany przez Netflix Wtorek, 16 lipca 2019

Nowa adaptacja „Wiedźmina”, prowadzona przez Lauren S. Hissrich („The Defenders”, „Dardevill”), trafi do biblioteki Netfliksa jeszcze w grudniu tego roku, przypuszczalnie tuż przed świętami. W główną rolę wcieli się Henry Cavill („Superman”), a u jego boku zobaczymy Anyę Chalotrę („A.B.C.”) oraz Freyę Allan. Pierwszy zwiastun ma pojawić się na San Diego Comic Con 2019, gdzie będzie gościć część twórców serialu.

Oparty na bestsellerowej serii powieści serial Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.


Źródło: Netflix Polska/Facebook