Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Oficjalny opis fabuły Marvel’s Most Wanted

Najpierw ABC zdecydowało, że musi powstać spin-off „Agentów T.A.R.C.Z.Y”, potem zmieniło zdanie i anulowało decyzję, a ostatecznie zamówiło pilota „Marvel’s Most Wanted”. Teraz ukazało się trochę szczegółów na temat serii, w której pojawią się Bobbi Morse (Adrianne Palicki) i Nick Blood (Lance Hunter).

Tak ABC opisuje „Marvel’s Most Wanted”:

Bobbi Morse i Lance Hunter, dwójka eks-szpiegów i eks-małżonków, bez przyjaciół, bez T.A.R.C.Z.Y, za to z długą listą wrogów próbują zawiązać trudne przymierze z Dominikiem Fortune, awanturnikiem, który zgadza się chronić ich tak długo, jak będą mu oni pomagać w jego planach. Para postara się pomagać każdemu w potrzebie, a przy okazji spróbuje odkryć spisek czyhający na ich życia. Ta dwójka będzie pomagać każdemu w potrzebie, jednocześnie próbując rozszyfrować spisek, który sprawił, że ich życie jest w niebezpieczeństwie.

W obsadzie znaleźli się też Delroy Lindo i Jeffrey Bell, a Paul Zbyszewski, Jeph Loeb i Jim Chory są producentami wykonawczymi. Bell i Zbyszewski dodatkowo zajęli się pilotem.