Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Oficjalny zwiastun serialu Stan Lee’s Lucky Man

 

W sieci zaprezentowano pierwszy zwiastun serialu stworzonego na podstawie pomysłu legendy świata komiksu – Stana Lee. Premiera już niebawem, 22 stycznia.

Głównym bohaterem „Stan Lee’s Lucky Man” będzie Harry Clayton (James Nesbitt), policjant zmagający się z uzależnieniem od hazardu. Przez swoje postępowanie jest blisko utraty tego, co kocha w życiu najbardziej – swojej rodziny. Spędzając kolejną noc w kasynie na przegrywaniu ostatnich pieniędzy, spotyka piękną i tajemniczą Eve (Sienna Guillory). Harry otrzymuje od niej niezwykłą bransoletkę, która przynosi posiadaczowi ogromne szczęście. Z zaskoczeniem stwierdza, że talizman działa, a wkrótce jego życie zaczyna się odmieniać. Jednakże za ten rodzaj szczęścia przyjdzie zapłacić wysoką cenę…

Harry zostaje bowiem wciągnięty w epicentrum fali zbrodni przetaczającej się przez Londyn. Ze szczęściem po swojej stronie będzie musiał zmierzyć się z mrocznymi siłami.

Pierwszy sezon „Stan Lee’s Lucky Man” będzie składać się z 10 epizodów. Premiera już 22 stycznia o 21:00. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy oficjalny zwiastun serialu zaprezentowany przez brytyjską stację telewizyjną Sky 1.