Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Oficjalny zwiastun The Gifted

 

Produkcja jest przygotowywana przez Fox, która rozszerza uniwersum X-Men o serialowy spin-off. Na Comic-Conie w San Diego zaprezentowano nowy zwiastun „The Gifted”, materiał możecie obejrzeć poniżej.

Showrunnerem „The Gifted” jest Bryan Singer, który reżyserował dwa pierwsze filmy o X-Menach. Scenariuszem zajął się Matt Nix („Burn Notice”), a producentami zostali Lauren Shuler Donner (“X-Men: Apocalypse,” “X-Men: Days of Future Past,” “The Wolverine”), Simon Kinberg (“X-Men: Apocalypse,” “X-Men: Days of Future Past”), Jeph Loeb (“Marvel’s Daredevil,” “Marvel’s Jessica Jones”) oraz Jim Chory (“Marvel’s Daredevil,” “Marvel’s Jessica Jones”)

Historia opowiedziana w „Gifted” skupi się na dwójce ludzi o imionach Reed i Kate Stewart, w których odpowiednio wcielą się Stephen Moyer i Amy Acker. Będą próbowali bronić swoje dzieci przez agencją rządową. Blair Redford zagra Sama, dowódcę mutantów żyjących w ukryciu. Wśród pozostałej obsady show znajdują się również: Jamie Chung, Emma Dumont, Sean Teale i Coby Bell.

Premiera w USA 2 października na FOX.