Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Oficjalny zwiastun Titans

 

Studio DC udostępniło w sieci pierwszą oficjalną zapowiedź serialu „Titans”, który zadebiutuje na DC Universe, nowotworzonej platformie streamingowej.

Serial „Titans” będzie aktorską odsłoną animacji „Młodzi Tytani” i pierwszą oryginalną produkcją, dostępną na VOD DC. Fabuła projektu skupi się na grupie młodych ludzi, którzy już niebawem będą mogli nazywać się superbohaterami. Młodzież pochodząca z całego świata ma stworzyć zgraną ekipę pod przewodnictwem Dicka Graysona.

W obsadzie serii Brenton Thwaites (Dick Grayson) zagra u boku Anny Diop (Starfire), Teagan Croft (Raven), Lindsey Gort (Amy Rohrbach), Alan Ritchson (Hawk), Ryan Potter (Beast Boy) oraz Minka Kelly (Dove). Tak prezentuje się oficjalny opis serialu:

Dick Grayson i Rachel Roth – dziewczyna opętana przez tajemniczą mroczną siłę – znajdują się samym środku wojny, przez którą Piekło może zstąpić na Ziemię. Do tej dwójki dołączy impulsywna Starfire oraz milusiński Beast Boy. Wspólnie stworzą nietypową rodzinę i drużynę superbohaterów.