Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Oto nowy Strażnik Teksasu

Okazuje się, że kolejna produkcja doczeka się odświeżenie – tym razem będzie to „Strażnik Teksasu”, choć do emisji ma trafić pod zmienioną nazwą, brzmiącą tyle nowocześnie, co lakonicznie „Walker”.

Wprawdzie poprzedni Strażnik Teksasu – Chuck Norris – to człowiek, którego nawet śmierć się boi i wciąż jest sprawny, acz na ekranie pojawia się sporadycznie (ostatnio w „Niezniszczalnych 2” z 2012 i „The Finisher” z 2015), to nie odegra głównej roli w nadchodzącym serialu. Tego ma zagrać Jared Padalecki, gwiazda „Nie z tego świata”, którego piętnasty sezon będzie finałowym. Z tym, że na razie nie wiadomo, gdzie miałby ukazać się „Walker”, chociaż wiele wskazuje na to, że emisja będzie miała miejsce na stacji The CW.

Bohaterem serialu będzie Cordell Walker, wdowiec i ojciec dwójki dzieci, wracający do domu w Austin, gdzie liczył na chwilę oddechu. Jak się okazuje, na miejscu będzie miał pełne ręce roboty, bowiem przestępczość daje o sobie co chwilę znać. Wraz z nową partnerką, będzie musiał walczyć o to, co wydaje się słuszne moralnie, choć czasem drobne nagięcie prawa stanie się jedyną drogą do rozwiązania sprawy.


Źródło: deadline.com