Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Oto serialowy Yarpen Zigrin

W rolę jednego z najsłynniejszych krasnoludów wiedźmińskiego świata zagrana Jeremy Crawford, aktor znany z “Titans” oraz “Man Seeking Woman”.

Informacja o angażu do roli pojawiła się wraz z nową aktualizacją w serwisie The Witcher TV Show, gdzie oprócz tego znalazło się kilka innych ciekawych wieści. Większość wynika z wypowiedzi Teda Sarandosa, dyrektora ds. treści w Netflix, opowiadającego o tym, co pojawi się na platformie w czwartym kwartale.

Potwierdził on to, że jedną z produkcji, która zadebiutuje w tym okresie będzie serial “Wiedźmin”, choć nie podał konkretnych dat. Ponadto oznajmił, że Yarpena Zigrina sportretuje Jeremy Crowford, a przy okazji wspomniał, że rola Renfri nie jest jeszcze obsadzona i trwają poszukiwania osoby, która pasowałaby do tego zadania.

Co ciekawe, z ust Sarandosa padła również informacja, że “wizja serialu się zmieniła, przez co musieli wprowadzić kilka zmian w serii” – być może to odpowiedź na to, dlaczego w “Wiedźminie” od Netflixa ma pojawić się między innymi wątek z młodą Triss albo co dokładnie aktorki odgrywające dorosłe postaci Sabriny Glevissig i Triss Merigold robiły planie zamku Ogrodzieniec, mimo że w adaptowanych właśnie opowiadaniach obie bohaterki osobiście nie występują.