Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Peacemaker powróci w 2. sezonie i nowy spinn-off od Gunna?

Serial skupiający się na postaci Peacemakera to jedna z najpopularniejszych obecnie produkcji od HBO Max. Ciepłe przyjęcie serialu może zagwarantować powrót postaci w kolejnym sezonie. Co na to jego twórca, James Gunn?

Serial jest spin-offem filmu „The Suicide Squad” Jamesa Gunna z 2021 roku. Pomysłodawcą „Peacemakera”, autorem scenariusza oraz reżyserem 5 odcinków serialu jest sam Gunn, a po jednym odcinku nakręcili: Jody Hill, Brad Anderson, Rosemary Rodriguez. Obok Ceny w obsadzie „Peacemakera” są też Steve Agee, Danielle Brooks, Robert Patrick, Jennifer Holland, Chris Conrad, Chukwudi Iwuji oraz Lochlyn Munro.

W obsadzie pojawią się: John Cena w głównej roli, a także Danielle Brooks, Robert Patrick, Jennifer Holland, Steve Agee, Freddie Stroma, Christopher Heyerdahl, Chukwudi Iwuji, Lochlyn Munro, Annie Chang, Elizabeth Faith Ludlow oraz Rizwan Manji.

W jednym z ostatnich wywiadów reżyser „The Suicide Squad” i twórca „Peacemakera”, James Gunn nie wykluczył powrotu do świata DCEU. W rozmowie z serwisem Deadline filmowiec przyznał, że istnieje duża szansa na realizację 2. sezonu przygód Peacemakera i jego drużyny. Na oficjalne potwierdzenie od Warner Bros. i HBO Max musimy jeszcze poczekać, ale tak popularny serial zakończony po jednym sezonie wydaje się być marnowaniem potencjału opowieści.

Dodatkowo James Gunn zdradził, że nie opuści zbyt szybko uniwersum DC. Filmowiec pracuje nad kolejnym serialowym spin-offem „The Suicide Squad”. Niestety, nie mógł jeszcze zdradzić na jakiej postaci skupi się produkcja. Jednak wiadomo, że głównym bohaterem ma być jeden z członków „Legionu Samobójców”, a całość nie będzie utrzymana w komediowym klimacie znanym z „Peacemakera”.

Poniżej przypominamy zwiastun 1. sezonu „Peacemakera”, który jest dostępny w ofercie HBO Max: