Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Peacemaker | Zobaczcie nowy zwiastun serialu

Do sieci trafił kolejny zwiastun serialowego spin-offu „Legionu Samobójców” od Jamesa Gunna. Produkcja skupia się na postaci jednego z czarnych charakterów, granego przez Johna Cenę, Peacemakera.

Nadchodzi „Peacemaker”! James Gunn podzielił się z fanami oficjalnym plakatem oraz świeżutkim zwiastunem serialu z uniwersum DC Comics, który już w przyszłym miesiącu zawita na HBO Max.

„Peacemaker”, grany ponownie przez Johna Cenę, to syn nazistowskiego zbrodniarza, który jest tak oddany idei światowego pokoju, że nie waha się zabijać w jej imieniu. Fabuła serialu przedstawi dalsze losy postaci, którą poznaliśmy w „Legionie Samobójcow”.
Pomysłodawcą serialu, autorem scenariusza oraz reżyserem 5 odcinków serialu jest James Gunn, a po jednym odcinku nakręcili: Jody Hill, Brad Anderson, Rosemary Rodriguez. Obok Ceny w obsadzie „Peacemakera” pojawią się też Steve Agee, Danielle Brooks, Robert Patrick, Jennifer Holland, Chris Conrad, Chukwudi Iwuji oraz Lochlyn Munro.

„Peacemaker” trafi do oferty platformy HBO Max już 13 stycznia 2022 roku. Zwiastun i plakat promujące serial prezentujemy poniżej: