Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Pedro Pascal zostanie gwiazdą The Mandalorian?

Jak donosi The Hollywood Reporter, Disney prowadzi negocjacje z Pedro Pascalem (“Gr o tron”, “Narcos”). Wytwórnia chce powierzyć mu główną rolę w serialu “The Mandalorian”.

Angaż nie został jeszcze jednak oficjalnie sfinalizowany, jednak to właśnie Pascala Disney widziałby jako gwiazdę serialu Jona Favreau. “The Mandalorian” powstaje dla platformy Disney+.

Głównym bohaterem “The Mandalorian” będzie mandaloriański rewolwerowiec, który pochodzi z tej samej planety co Boba Fett. Porusza się i działa na obrzeżach galaktyki, z dala od wzroku stróżów prawa Nowej Republiki. Pojawiły się nawet plotki, że będzie to ktoś w stylu łowcy nagród pokroju Jango czy Boba Fetta. Akcja osadzona będzie po wydarzeniach przedstawionych w “Powrocie Jedi”.

Lucas Film oficjalnie ogłosił, że oprócz Waititiego i Dave’a Filloniego za kamerą „The Mandalorian” staną Bryce Dallas Howard („Jurassic World”), Deborah Chow („Zagubieni w kosmosie”, „Iron Fist”, „Jessica Jones”), Rick Famuyiwa („Dope”). Całość nadzorował będzie natomiast Jon Favreau – filmowiec pełni rolę scenarzysty i producenta wykonawczego serialu.

Jak wynika z medialnych doniesień, w serialu wystąpią Taika Waititi, Jon Favreau oraz Bryce Dallas Howard. Waititi ma udzielić swojego głosu postaci droida, a pozostała dwójka pojawi się na ekranach, jednak nie wiadomo w jakie postacie się wcielą.