Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Pełny zwiastun serii What We Do in the Shadows

Z okazji SuperBowl przygotowano również pełny trailer serialowej odsłony „Co robimy w ukryciu” od stacji FX. Zobaczcie jak wampirza rodzinka rozwiązuje codzienne problemy…

Pierwszy sezon „What We Do in the Shadows” ma się składać z 10 odcinków, a twórcą scenariusza i producentem wykonawczym jest aktor Jemaine Clement. Drugim producentem wykonawczym i reżyserem będzie oczywiście sam Taika Waititi.

Akcja osadzona jest na Staten Island, a historia przedstawia losy trzech wampirów mieszkających razem przez „setki setek lat”. Choć serial nie skupi się na oryginalnym trio: Viago (Waititi), Deaconie (Jonathan Brugh) i Vladislavie (Clement), to z pewnością nowi aktorzy zapewnią nam doskonałą rozrywkę. Są to: Kayvan Novak, Matt Berry, Natasia Demetriou i Harvey Guillen.

Novak wcieli się w dowódcę wampirów, Nandora. Berry będzie najgłupszym wampirem, Lazlslo – to taki typ wampira, który zmienia się w nietoperza i leci prosto na ścianę. Tymaczasem Demetiou zagra Nadję, najbardziej cool wampira w całej ekipie.

Premiera 27 marca!